Przeskocz do treści

Podsumowanie 2018r

 

Mijający rok możemy zaliczyć do udanych, mimo tego iż nie stanęliśmy na pudle w całorocznej edycji PGA TEST zajęliśmy 4 miejsce ,to i tak apetyty są nadal zaostrzone. W zamian za to w kolejnych zawodach pt. "Ham Spirit Contest" zameldowaliśmy się na 3 pozycji.
Kolejne zawody na szczeblu krajowym to zawody Podkarpackie kat A3 37 miejsce Sięgaj do Gwiazd 10-te Zawody Rybnickie 7 miejsce,. startowaliśmy też w bardzo popularnych zawodach międzynarodowych SP DX CONTEST w których to zajęliśmy 23 miejsce w Polsce

Jako klub SP7KZK wzięliśmy udział w stacji okolicznościowej SN43RP . 

W mijającym roku mieliśmy okazję uczestniczyć w wydarzeniach Sieradzkich Białych Mew (ZHP) 35 urodziny, a to za sprawą naszej współpracy między Sieradzkim ZHP i SP7KZK. 

 Jako klubowicze braliśmy udział w konserwacji anten jednego z największych contestmanów w naszych dziejach, Krzysztof SP7GIQ bo o nim mowa ,  poprosił nas a my nie potrafiliśmy mu odmówić.                             Te i inne wydarzenia zostały omówione jak co roku przy kolacji Wigilijnej w naszym klubie na której jak co roku licznie przybyli klubowicze.
Wszystkim krótkofalowcom jak i nasłuchowcom życzymy spokojnego nowego roku oraz dalekich potwierdzonych łączności DX !!!! 73

Dodaj komentarz