Przeskocz do treści

Konferencja prasowa „Wakacje w Sieradzu”

wakacje128 czerwca 2011 roku odbyła się konferencja prasowa dotycząca projektu „Wakacje w Sieradzu”. W projekcie bierze udział dziewięć placówek i ośrodków: Sieradzkie Centrum Kultury, Spółdzielczy Dom Kultury, Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego, Biuro Wystaw Artystycznych, Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna, Muzeum Okręgowe, Powiatowa Biblioteka Publiczna oraz Klub 15. Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia. Głównym celem projektu jest stworzenie dla mieszkańców Sieradza jednego spójnego planu przedsięwzięć kulturalno-oświatowo-sportowych na okres wakacyjny. Propozycje są adresowane zarówno do dzieci, młodzieży szkolnej jak również dorosłych i osób w podeszłym wieku. W projekcie uczestniczy także nasz klub, pierwsze zajęcia odbędą się już 4 lipca, zapraszamy wszsytkich bez względu na wiek i płeć.

Dodaj komentarz