Przeskocz do treści

Wigilia klubowa 2016

christmas_tree_sxc_huCo roku następuje ten magiczny czas, kiedy jest nam dane spotkać się w pełnym klubowym gronie. Na co dzień zabiegani za różnymi sprawami spotykamy się w klubie przy różnych okazjach: startujemy w zawodach, konstruujemy urządzenia, czy spotykamy się z  Sieradzanami prezentując im nasze piękne hobby, lecz nigdy tak licznie.

 

 

dsc00226Jest to czas kiedy mamy możliwość nie tylko podsumować naszą działalność, ale taķże powspominać kolegów których wśród nas już nie ma. Nie obyło się bez wzajemnych życzeń jak i nadziei wyrażonych na przyszłość. Odwiedzili nas koledzy z okolicznych klubów z Wielunia, Zduńskiej Woli, Pabianic, a nawet Łodzi, niosąc dobre słowo i często ciekawe pomysły na nowy nadchodzący rok. Rodzinna atmosfera udzieliła się wszystkim. Każdy przyniósł coś z domu, na stołach zagościły obrusy, świece, ciasta i inne smakołyki. Przy czarnej kawie i ciastku dyskusjom nie było końca i w miłej atmosferze rozeszliśmy się dopiero późnym wieczorem., za to przez cały ten czas przy radiostacji dyżurował Szymon SQ7OFL.

Z tego też miejsca życzymy wam wszystkiego najlepszego na nadchodzące święta Bożego Narodzenia, spokoju oraz atmosfery równie serdecznej i dobrej jak w naszym klubie.

 

06.01.2017 - Tomek SP7UTO podesłał nam zdjęcia swojego autorstwa oto link : FOTO

 

« 1 z 2 »

3 myśli na “Wigilia klubowa 2016

Dodaj komentarz