Przeskocz do treści

Podsumowanie roku.

img_0026W tym roku wystartowaliśmy w wielu  zawodach miedzy innymi: PGA-TEST, Ham Spirit Contest oraz kilku innych, a to za sprawą kolegów: Wojtka SQ7PKP, Szymona SQ7OFL Grzegorza SQ7OFH  Jarka SP7WTC oraz kolgów klubowych wspierających nas merytorycznie jak i duchowo. Mijający rok potraktowaliśmy treningowo ze względu na "świeżą krew" w naszych szeregach, która to ma coraz większe plany związane z zawodami. W przyszłym roku będziemy startować spod znaku kontestowego  SN7X w całej edycji PGA-TEST oraz wielu innych zawodach lokalnych i okolicznościowych. Nie ominiemy też zawodów na szczeblu międzynarodowym takich jak Filed Day. Mamy nadzieję iż zapał kolegów i głód zwycięstwa pozwoli na niesamowitą zabawę i wyniki w przyszłym roku. Chętnych zapraszamy do wspólnej zabawy.

Dodaj komentarz